Referencie

z osobných konzultácií...

" Ďakujem veľmi, Miška. Áno, je mi všetko jasné. Naštartovala si ma a nasmerovala."

Veľmi veľa mi to dalo, naše stretnutie, pozerám sa už inak na to, čo by som si mala dať na seba. Dnes si dokonca niečo prešívam😉 Ďakujem za obrázky, farby. Šatník konečne dýcha😉 A naozaj som sa uz ak obliekla a citila krajsie. Dakujem velmi a zelam ti aby nadalej si nasmerovavala zeny a pomahala im sa citit sebaistejsie. Dakujem za vsetko!

Ľubica Steinerováučiteľka, dopriala si radosť

Nevedela som, čo mám čakať, ale som viac ako spokojná. Odkryla si mi veľmi podstatné detaily ohľadom obliekania. Kurz a všetko to malo hlavu a pätu, sú to ucelené informácie. Už teraz vidím rozdiel v tom, ako sa pozerám na konkrétne kúsky oblečenia a dokonca už viem aj voľným okom odhadnúť, čo sa akej postave hodí a teda aj tej mojej. A k tomu veľký bonus, ktorý som si odniesla od Teba, kus sebavedomia navyše. Neviem, ako si to urobila... Tuším, že to je preto, lebo Ťa to naozaj baví a to je vidieť a cítiť. Ďakujem!

Marcela Kraskopodnikateľka, majiteľka butiku

"A bol/je to aj super multidarček - okrem dobrých rád som dostala aj čas pre seba a veľa povzbudenia."

Stretnutie s Miškou bol pre mňa nesmierne príjemný čas. Miška má veľmi príjemný spôsob vystupovania a komunikácie. Vôbec som sa pri nej necítila v strese či stiesnene, hoci sme sa videli prvýkrát a riešili sme aj celkom osobné veci. Výsledok je, že mám teraz na nosenie niekoľko kombinovateľných vecí, tak sa mi ľahko rozhoduje a zbavila som sa blbého pocitu, že si niečo oblečiem len preto, že to mám, je to čisté a je mi to ľúto vyhodiť - hoci sa v tom necítim dobre/neteším sa sama zo seba. A druhá zmena je uvedomenie si niekoľkých jednoduchých zákonitostí, ktoré spôsobujú, že (ne)vyzerám v niečom dobre, rovnako aj iní ľudia. Pár informácií boli pre mňa úplná Amerika, hoci sú to celkom banálne veci. Som rada, že som zistila, že sú to vlastne dosť jasne pomenovateľné a uchopiteľné pravidlá - doteraz som mala pocit, že štýl je nejaká alchýmia, ktorú treba nejako cítiť. A zistila som, že mnohé sa dá jednoducho odmerať alebo vedieť :) Takže veľká vďaka za všetky rady.

Marta Glossováučiteľka na MD, dostala moju službu ako darček

Ďakujem veľmi krásne. Opäť mi to pospájalo veľa vecí, ktoré som nevedela alebo mi nedávali zmysel. To pomenovanie štýlu je úplná úľava. Mám opäť pocit, že tým ako skladám puzzle svojej osobnosti - spoznávam sa, prebehol ďalší proces integrácie <3 neskutočný pocit. Mám sa opäť viac rada a cítim sa seba-vedomejšia :P Veľmi mi tiež pomohlo pozrieť sa na svoj šatník z vyššej perspektívy - čo mi nesedí, chýba a čo treba dokúpiť, aby sa ľahšie tvorilo.

Veronika GimeckáMentálny kouč, Energy consultant
To pomenovanie štýlu je úplná úľava.

"Ako majiteľka butikov s oblečením som Mišku požiadala aj o školenie pre moje dievčatá"

Po tom, čo som sa vo svojom biznise dostala do úplného chaosu, zistila som, že prvé zmeny musia nastať u mňa samej. Už dlhší čas zaujímalo prepojenie vnútra s oblečením, preto som sa rozhodla vyhľadať služby štýlovej poradkyne. Som nesmierne vďačná, že som mala možnosť spolupracovať práve s Miškou. Oceňujem jej dôveru a ochotu pricestovať za mnou na východne Slovensko.☺ Miška mi potvrdila môj štýl, prebrali sme môj šatník a hlavne, naučila som sa nové kombinácie oblečenia ☺ Zásadnú zmenu prinieslo aj určenie farebného typu. Ako majiteľka butikov s oblečením, som Mišku požiadala aj o školenie pre moje dievčatá, čo hodnotím rovnako veľmi pozitívne. Celý koučing mi priniesol lepšie pochopenie seba, mojich pracovníkov a naštartoval pozitívne zmeny v mojom osobnom a pracovnom živote. Ešte raz veľké ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu ☺

Janka Vajdovámajiteľka butikov J-Fashion

Tvoja pomoc bola úžasná! Obe vieme, že zo začiatku som nesršala nadšením, ale výsledok - môj pocit zo seba samej - stojí za to a je super. Veci, ktoré sme do šatníka dokúpili som začala opatrne nosiť ale... po tom, čo mi pár kamošiek povedalo, že som opeknela a schudla a že mi farebné veci seknú, už v nich chodím stále. Cítim sa super. Manžel mi povedal, že sa opäť zamiloval ☺ Už neochkám v obchode nad každým pekným kúskom. Viem, čo mi pristane a hľadám už len veci so strihmi, ktoré si mi poradila. Je to úžasný pocit, keď si vieš v obchode s rozvahou vybrať a pri pohľade do zrkadla si povieš - super, som kočka. Takže za toto všetko ti ďakujem.

Slávkamaminka na konci materskej
Je to úžasný pocit, keď si vieš v obchode s rozvahou vybrať a pri pohľade do zrkadla si povieš - super, som kočka.

"Cítim sa aj vyzerám teraz oveľa lepšie - som to kompletná JA "apgrejdnutá" na vyššiu verziu :D"

Keď som odišla z práce a založila si živnosť, vydýchla som si - odteraz žiadne kostýmy! Nejaký čas som si to užívala. Postupom času som dospela do štádia, že by som niekedy aj chcela dobre vyzerať, a zistila som, že nie je v čom. Kúpila som si teda e-knihu 5-kroková liečba šatníka od Mišky. Vďaka nej som zistila, že jediná liečba pre môj zúfalý šatník je všetko vyhádzať a začať odznova. Objednala som si teda aj konzultáciu. Bola som fakt zvedavá, ako si s takýmto beznádejným prípadom poradí. Konzultácie s Miškou však predčili moje očakávania! Pomohla mi nájsť si svoj štýl a vybrať základné kúsky nového šatníka, v ktorých sa cítim skvele. Vďaka nej už viem, čo mi sedí a čo nie. Viem,ako dokupovať nové veci zmysluplne, aby mi ladili s ostatnými. Naučila ma nalíčiť sa tak, aby to bolo prirodzené a pri tom ma to zvýraznilo... Cítim sa teraz oveľa lepšie, aj vyzerám oveľa lepšie - som to kompletná JA "apgrejdnutá" na vyššiu verziu :D. Miške patrí moja veľká vďaka. Jej služby vrele odporúčam!

Slávka Harcegovákonzultantka feng shui

Patrím už do kategorie 50+, ale napriek tomu duchom mladá, chcem sa preto aj mladistvo obliekať. Kedže som si nevedela správne vybrať, objednala som si osobnú stylistku MIŠKU. Pomohla mi vytriediť a obnoviť môj šatník. Otvorila mi oči a naučila ma, aké oblečenie si mám kupovať. Poučila ma, aké farby, tvary, strihy oblečenia si mám všímať. Pomohla mi nájsť štýl, ktorý mi pristane. Miška je milá a trpezlivá. Ak si nebudem aj v budúcnosti vedieť poradiť, môžem sa na ňu obrátiť. Na oslave som bola najlepšie oblečená dáma :-)

Ankaopatrovateľka žijúca v zahraničí
Moje Motto: NIE SOM TAKÁ BOHATÁ, ABY SOM SI KUPOVALA ZBYTOČNÉ VECI
 

"Zmenila si môj konzervatívny pohľad, pri ktorom bola biela a čierna farba tá najlepšia :)"

Stretnutia s Tebou, Miška, mi priniesli veľa zmien do môjho šatníka i života. Naučila si ma, aké farby sa mi hodia, ktoré strihy a vzory vylepšujú moju postavu, a nakupovať veci, v ktorých sa budem cítiť dobre. Želám Ti veľa dobrých nápadov a spokojných dievčat. Janka Ďakujem, že si nám pomohla posunúť sa ďalej, hlavne čo sa týka obliekania. Zmenila si môj konzervatívny pohľad, pri ktorom bola biela a čierna farba tá najlepšia :) Prajem ti všetko dobré a teším sa niekedy opäť na stretnutie s tebou. Oto

Janka a Otomanželia

Všetky stretnutia s Miškou majú svoje čaro. So zvedavosťou som pozorovala skromnú ženu, ktorá mi kládla otázky, nevtieravo sa kde-čo o mne povyzdvedala a nakoniec urobila krátky múdry sumár s veľkou dávkou usmernenia a povzbudenia, ako rozvíjať svoj štýl. V šatníku sme sa prehrabávali celé hodiny a Miška mi mnohé kúsky s humorom, jej príznačným nevtieravým a nákazlivým, poslala do krabice s označením: Pre niekoho iného, nie však pre teba! A za tým všetkým bolo cítiť, že mi chce pomôcť, že jej ide práve o mňa a moje sny, vyžarovanie a šarm. Miške som vďačná za profesionalitu a humor. Zákutia tejto “vedy” odkrývam pomaly, ale vďaka nej, s istotou. Som jej hlboko vďačná, pretože na mojej ceste “návratu k sebe” a využívania môjho plného potenciálu, so mnou kúsok kráčala a viedla ma. Vždy sa rada na ňu obrátim, ak pôjdem na dôležité obchodné stretnutie, či konferenciu, aby som zažiarila v mojich farbách a v štýle, ktorý nepoprie kým som, ale naopak, podčiarkuje moju osobitosť a jedinečnosť.

Monika Stehlíkováodborníčka na reč tela

"A za tým všetkým bolo cítiť, že mi chce pomôcť, že jej ide práve o mňa ."

"Miška ide do hĺbky a to je pre nás ženy podstatné. Naozaj odporúčam, ženy, doprajte si čas pre seba!"

Do programu som sa prihlásila zo zvedavosti, keďže som žena, som prirodzene zvedavá :-) A v tom čase som mala chuť spraviť čosi pre seba. Musím úprimne povedať, že pre mňa boli tieto stretnutia s Miškou fantastické. Nečakala som to. Vďaka koučingu štýlu som konečne pochopila, že som, aká som a to, ako prežívam život, cítim, obliekam sa, je v pohode. Však milé dámy v našom živote máme občas pocit chaosu? A dámy sa môžeme volať všetky bez ohľadu na to, či beháme stále v rifliach a teniskách alebo uprednostňujeme sukničky a vysoké podpätky :-) Okrem oblečenia a líčenia sú konzultácie aj o psychike a prežívaní a to sa mi na kurze veľmi páči.

Marietamanažérka v cestovnom ruchu

Koučing štýlu je zaujímavý spôsob ako pomôcť ľudom, ktorí sa v týchto veciach nevyznajú, prípadne im neprikladajú takú váhu a z toho im potom plynie veľa frustrácií a nereálnych očakávaní. Keď ideme do minulosti, radcovia tu stále boli a dúfam, že aj budú. Verím, že si mi pomohla zorientovať sa v obliekaní seba. Prajem Ti ešte veľa dobrých nápadov ako tento a spokojné zákazníčky ako ja :-)

Luciaprekladateľka

"Kto je chorý, potrebuje doktora a kto je nerozhodný a neverí si, potrebuje kouča :-)"

"Konzultácie s tebou boli pre mňa kopanec. Potrebovala som sa nejako naštartovať, len som nevedela ako..."

Dnes som pozerala niečo na nete a uvidela som ženu oblečenú v pekných modrých šatách. Hneď som si pomyslela: bože, tá modrá jej pristane! Tiež som si všimla všetky prvky vhodné pre moju postavu ... takže u mňa "to" stále funguje. Pozerám, všímam si a nekupujem hneď zbrklo ... Stále to využívam nielen pri nakupovaní ale aj pri starostlivosti o vlasy a seba.

Táňavojačka

Čo mi prinieslo stretnutie s koučkou štýlu? Prinieslo mi napríklad jedno prekvapenie - zistenie, že mi pristane zlatá, nie strieborná farba, ktorú som doteraz pri šperkoch preferovala. Dobré na tom je, že som toto presvedčenie nenadobudla na základe presviedčania koučky, ale s jej pomocou som k tomuto záveru prišla sama. Poradila mi vzory a strihy oblečenia vhodné pre moju postavu. Je skvelé, keď poznaním pre mňa vhodných vzorov, strihov a farieb môžem dosiahnuť, že môj pás vyzerá užšie, že pôsobím štíhlejšie a podobne. Táto znalosť tiež pomôže skrátiť dobu nakupovania, keďže už pohľadom môžem zistiť, či mi dané oblečenie prinesie želaný výsledok, alebo je zbytočné ho skúšať. Stretnutie s koučkou štýlu bolo / je pre mňa prínosom.

Erikaasistentka generálneho riaditeľa

"Naučila ma nehľadať pri nakupovaní oblečenie, ktoré dobre vyzerá, ale oblečenie, v ktorom budem dobre vyzerať ja."

"Teším sa, že moje nákupy budú cielenejšie, systematickejšie a viacej si ich užijem."

Spoznala som, resp. utvrdila som sa vo farbách, ktoré mi naozaj pristanú a už presne viem, ktoré sú tie, čo si vyberať "nemusím". Nechala som sa inšpirovať radami o zostavení šatníka, napr. v tom, že v skrini by mali byť len veci, ktoré naozaj používame... takže som svoje "sklady" preriedila a výsledkom je aj pocit, že máme doma dosť miesta na všetko. Intenzívnejšie som si uvedomila, aký druh oblečenia vlastne najčastejšie potrebujem a čo mi v skrini chýba.

Zuzanapsychologička

E-knihu 5-kroková liečba vášho šatníka som si prečítala 2x a spolu s osobnou konzultáciou u Vás o určení farebného typu som nadobudla vnútornú istotu, že viem dosť na to, aby som si dokázala radikálne a správne pretriediť šatník. Z kapsúl pre presýpacie hodiny mi úplne sedia kapsule na zimu. Prekvapili ma niektoré kombinácie, hlavne vzorov, ale aj farieb, ktoré by som ja spolu určite nezladila, ale tým som si zároveň uvedomila, že som príliš konzervatívna a aj z mojich vecí by sa dalo vytvoriť oveľa viac outfitov.

Jozefínaadministratívna pracovníčka

"Prekvapili ma niektoré kombinácie, hlavne vzorov, ale aj farieb, ktoré by som ja spolu určite nezladila."

zo skupinových seminárov...

"Zadefinovanie môjho  štýlu mi prinieslo novú radostnú energiu do každého dňa. Boli to pre mňa najrozumnejšie investované peniaze."

Zadefinovanie môjho štýlu mi prinieslo novú radostnú energiu do každého dňa. Ked som sa prihlásila k Miške na kurz , tak som vlastne ani presne nevedela , čo od toho očakávam . Len moja duša „ pišťala“, že po zmene vo vnutri by bolo fajn spraviť zmenu aj navonok . Mám 50 rokov a dalo by sa povedať , že asi by som sa už aj mala vedieť obliecť. Áno ,vedela som sa obliekať v rámci mojho zamestnania a pozície , ale vždy mi niečo chýbalo . A keď mi Miška povedala , že som „ dramatický typ“ , tak tá veta bola pre mňa neuveriteľne oslobodzujúca . A v tej chvíli to bolo ako domino AHA momentov . Ja som sa snažila obliekať elegantne a asi sa aj viac prispôsobiť okoliu . A to , že ja nemám „splynúť“ mi vlialo toľko radosti a ľahkosti do duše, že sa to nedá ani popísať . Už viem presne , ktoré oblečenie mi najviac sadne a v čom sa budem cítiť dobre . Boli to pre mňa najrozumnejšie investované peniaze.

Andrea Doletinovámedia director

Ja som si užila minulú sobotu naplno. Páčilo sa mi, ako to máš pripravené, štýl, ktorým to prezentuješ a komunikuješ s nami. Najviac ma potešilo, keď si na záver z toho môjho chaosu pomenovala presne štýl, ktorý ma vystihuje. To, čo som si ja rokmi nemala odvahu priznať, keď som bola akosi tlačená okolím do šablón a nútená, aby som zapadla. Dnes už viem, že ja zapadnúť nepotrebujem :) Tvoj koučing doťukol vo mne dôležité "spojky" na ceste k sebe samej a k vedomejšiemu vkročeniu do mojej vnútornej slobody, už si nepripadám divná - začínam si viac rozumieť a chápať moje rokmi potláčané ja :) Tiež mi docvaklo, prečo som sa v niektorých kúskoch cítila veľmi dobre a okolie na môj outfit reagovalo pozitívne: tie farby patria do mojej škály/resp. je to outfit vhodného strihu pre mňa.

Jankaadministratívna pracovníčka

"Miska, veľmi pekne Ti ďakujem, že nám ukazuješ, ako to, čo je v nás krásne, zvýrazniť, odkryť a povznášať na vyšší level! "

"Seminár krásy bol pre mňa balíkom sebapoznania a novej inšpirácie"

Keď som sa prihlásila na seminár, mala som na mysli najmä časté bezradné postávanie pred svojím šatníkom a chaos, ktorý v ňom vládne. Seminár krásy bol pre mňa balíkom sebapoznania a novej inšpirácie. Spoznala som, ako súvisí obliekanie s mojou osobnosťou a postojom voči sebe. Uvedomila som si, že obliekanie nie je len o princípoch skladania šatníka ale aj o rozhodnutí prijať sa takú aká som a vážiť si samu seba. Určite oceňujem aj typy, ako prispôsobiť oblečenie môjmu typu postavy. Seminár by som odporučila najmä tým ženám, ktoré trávia veľa času pri nerozhodných nákupoch a často sa pristihnú, že sa nepáčia samy sebe v tom, čo majú oblečené.

Ankasekretárka

Čas, ktorý som prežila v prítomnosti Mišky, bol obohacujúci v informáciách aj poznávaní každej z nás. Venovala sa nám dostatočne a jej prístup bol na profesionálnej úrovni v priateľskom duchu. Odchádzala som s pocitom uistenia, že som krásna taká, akú ma Boh vidí. Spoznala som pre mňa nový pohľad na to, ako byť sama sebou. Seminár by som odporučila každej žienke, ktorá by chcela vo svojom živote urobiť zmeny k lepšiemu. Byť krásna a milovaná, cieľ Nás všetkých :)

Danielakomunikátorka

"Byť krásna a milovaná, cieľ nás všetkých"

Miška, ďakujeme ti veľmi pekne za tvoje školenie pre náš tím kozmetických poradkýň. Veľmi sa mi páčilo, že si tému krásne rozvinula od základov, malo to postupnosť, hlavu aj pätu a tým pádom sme tému pochopili. Prednáška bola veľmi zaujímavá, zahŕňala najprv teóriu, ktorú sme si prešli aj v praxi na praktických ukážkach, čomu by sa jednotlivé typy postáv mali vyvarovať a čo je pre ne ideálne nosiť. Páčilo sa mi, že sme to prešli na základe praktických ukážok s pomocou rôznych kúskov oblečenia, blúzok, svetríkov, šiat, sukní...Boli sme veľmi spokojné! Držíme palce a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Lucia ĎurčekováŠkola ženskej krásy

Miška, ďakujem za to, že si mi pomohla vnímať seba samu aj skrz to, čo mám na sebe. Zistila som, že som sa mnohokrát zahaľovala nesprávnym oblečením a tým aj svoje sebavedomie.... Uvedomila som si vďaka logike tvojich argumentov, prečo to či ono spolu ladí alebo nie.

JankaLe Grande, HR

"Vďaka tebe som si uvedomila, že spojenie medzi šatami a osobnosťou skutočne existuje, lebo šaty naozaj robia človeka..."

"Najviac mi dala analýza postavy, lebo to bolo pre mňa úplne nové. Vďaka dnešnému kurzu sa  budem obliekať s väčšou istotou a cítiť istejšie a lepšie :)"

Vďaka dnešnému kurzu budem vedieť lepšie nakupovať oblečenie podľa farby a strihu zároveň. Viem lepšie ako kombinovať doplnky s oblečením - materiál, tvar, veľkosť, farba (kabelku, bižutériu, topánky)... Bola som tiež povzbudená v tom, aby som rozvíjala svoj osobný štýl, ktorý ma vyjadruje a pomôže mi lepšie sa cítiť a robiť lepší dojem. A celkovo povzbudená v tom, starať sa o seba a nebyť v tomto lenivá.

Katkaasistentka generálneho riaditeľa

Miška, ďakujem ti. Dozvedela som sa, ako prispôsobiť výber oblečenia a správne farby. Prekvapilo ma veľa nových a najmä praktických informácií. Máš výborný pozorovací talent a vieš dobre aplikovať teoretické informácie v praxi. Aj keď som bola súčasťou skupinovej konzultácie, vnímali sme individuálny prístup a zároveň sme mohli zažiť veselú atmosféru a porovnať si aj iné štýly. Veľmi príjemné strávený čas.

Stankamama v domácnosti

"Verím, že seminár u mňa odštartoval nový začiatok a bol veľkou pomocou."

Seminár s Miškou by som odporučila tomu, kto chce rozumne a cielene nakupovať a vyhnúť sa omylom. Spoznala som svoj typ postavy a ako sa obliecť tak, aby mi to lichotilo. To ohodnocujem veľmi kladne. Zažila som zaradenie do farebnej škály a poučila som sa, že mám v odievaní vyjadrovať samú seba a nie niekoho napodobňovať. Už rozumiem, že môj výzor o mne prezrádza veľmi veľa bez toho, aby som povedala čo len slovo.

Silviazdravotná sestra

Typ postavy, individuálne aspekty, sebaprijatie, zvýraznenie predností a potlačenie nedostatkov - to všetko vsadené do osobitého štýlu, rešpektujúc moju osobnosť. Najviac sa mi páčila sloboda a sebapoznanie, ktorú mi priniesol tento kurz. A tiež že presne viem, aké veci si mám brať do kabínky na skúšanie (a skoro všetky mi sedia)! Objavila som čaro a výhody sukní a šiat, čo si všimol aj môj manžel a veľmi túto zmenu doceňuje :) Veľmi tento Miškin kurz odporúčam, je to výborná investícia.

Zuzka Zuzákováfotografka, www.zuzanazuzakova.com