Predstavenie Creightonského modelu

systému starostlivosti o plodnosť

Vitajte!

Máte teraz 50 minút bez toho, aby ste sa nechali čímkoľvek alebo kýmkoľvek rušiť? Ak nie, pozrite sa do kalendára a nájdite takú hodinku do určeného termínu. 

Video si pozrite celé a venujte mu sústredenú pozornosť. Inak nesplní svoj účel.

V jeho prvej časti sa dozviete všeobecné informácie o tom, čo vám vie Creightonský model (CrMS) priniesť a tiež si zopakujete, ako fungujú naše reprodukčné procesy v tele. V druhej časti zistíte konkrétnejšie ako funguje CrMS a oboznámite sa so štatistikou jeho používania.

V tomto videu sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť k tomu, aby ste sa mohli rozhodnúť, či sa metódu chcete naučiť.

Všetky obrázky komentujem svojím hlasom. Nikdy som sa neživila ako moderátorka, preto mi prepáčte menšie nedokonalosti v prejave :-) Počas sledovania si zapisujte prípadné otázky na mňa.

Po skončení videa, si prečítajte text pod ním. Heslo na spustenie videa nájdete v emaily odo mňa. Teraz si pustite video >>>

Myslím, že to mohla byť pre vás celkom veľká nálož informácií :-) Verím, že užitočných. Možno máte ďalšie otázky. Na niektoré z nich sa vám pokúsim zodpovedať teraz, na ostatné vaše otázky vám odpoviem písomne alebo telefonicky, keď sa mi ozvete.

Ak ste sa kedysi učili Billingsovu ovulačnú metódu (BOM), môžete sa cítiť, že ste sa nič nové nedozvedeli. CrMS vzišlo z BOM, takže v úplných základoch sa podobajú. Tieto dve metódy sa však líšia v mnohých detailoch, vďaka ktorým je CrMS omnoho presnejšia a univerzálnejšia metóda. Všetky detaily sa preberajú na individuálnych školeniach, ktoré sú vaším ďalším krokom v naučení sa používať CrMS a čerpať tak z jej mnohých výhod. Samotné individuálne a odborné vedenie lektorkou CrMS je jedným z významných rozdielov.

Ak ste sa teda rozhodli, že sa túto metódu chcete naučiť, potrebujete sa mi čo najskôr ozvať telefonicky (moje SK číslo: 0908 377 456) alebo emailom (plodnost@pimi.sk).

Ja vám následne pošlem podklady k platbe za materiály (vysvetlím v nasledujúcej vete) aj za naše prvé individuálne školenie (5 Eur materiály a 30 Eur školenie). Po prijatí platby vám poštou pošlem vašu tabuľku CrMS a nálepky na značenie vašich pozorovaní. Emailom vám pošlem elektronickú knihu - príručku pre používateľov CrMS.

A dohodneme si naše prvé individuálne školenie. Bude prebiehať cez skype. Ak budete chcieť za mnou prísť osobne do Bratislavy, budete vítaní.

Koľko školení bude potrebných?

Do 3 mesiacov používania metódy budeme potrebovať pravdepodobne 4 školenia. Následne ešte budete pokračovať v učení sa so mnou asi ďalšie 3 mesiace už s väčším časovým rozostupom, kedy by sme mohli mať 2 školenia. Po pol roku už budete vedieť metódu používať úplne samostatne, avšak aspoň jedno kontrolné a upevňovacie školenie bude potrebné počas najbližších 6 mesiacov.

Možno sa vám teraz zdá, že je to príliš zložité a prehnané. Načo je potrebných toľko školení? Veď vy uvidíte :-) V tejto metóde záleží veľa na detailoch. Vaše cykly nie sú všetky rovnaké a z času na čas sa vyskytnú aj výnimočné situácie a ja vás naučím, ako si poradiť aj s nimi.  Verte mi, na každom našom školení sa veľa naučíte a skutočne posuniete ďalej k väčšej istote v používaní tejto metódy.

Kedykoľvek budete chcieť, môžete stretávanie sa so mnou prerušiť. Neuzatvorím s vami žiadnu záväznú zmluvu na dlhodobé vzdelávanie sa. Bude to na vás. Každé ďalšie školenie naplánujeme po dohode s vami.

V prípade vašich otázok a nejasností ma budete môcť kontaktovať aj mimo našich školiacich stretnutí. Rada vám poradím.

 Ak stále váhate, prečítajte si skúsenosti žien, ktoré túto metódu už používajú tu>>>

Prosím, neodkladajte rozhodnutie na neskôr. Ak sa budete chcieť začať CrMS učiť až o niekoľko mesiacov, budete potrebovať znovu prejsť týmto úvodným školením.

Tak, to by malo byť z mojej strany zatiaľ všetko :-) Teším sa na email alebo telefonát od vás v priebehu najbližších 5 dní.

Majte sa krásne,

Mgr. Michaela Pisoňová FCP

(FertilityCare Practitioner)