STE ZVEDAVÉ, ČO S VAMI A VAŠOU POSTAVOU UROBÍ JEDNA KABELKA?

Chcete sa zabaviť, inšpirovať a niečo nové sa naučiť?

 ZLEPŠITE SVOJU POSTAVU KABELKOU

Ako vplýva kabelka na vašu postavu? Aký odkaz vysielate do sveta svojou kabelkou? 

Už za krátkych 10 minút to budete vedieť, ak si e-knihu stiahnete. Vložte email a je vaša!

Váš email je u mňa (Michaela Pisoňová) v bezpečí a budem ho na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

Kliknutím na tlačítko vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie eBooku a ďalších newsletterov odo mňa, ktoré sa budú týkať súvisiacej témy.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maily.

Čo o e-knihe hovoria

Precitala som si tvoju e-knihu už po druhý krát a musim povedať, že je pre mna veľmi zaujímavá a hlavne inšpirujúca. Už som pochopila, ktoré kabelky sa hodia k mojej postave a ktorými kabelkami len upozorňujem na nedostatky svojej postavy. Našla som v nej informácie, ktoré ma len posunú bližšie k prejavu mojej osobnosti. Prvé, čo som spravila po prečítaní e-knihy, bolo pretriedenie mojich kabeliek podľa toho, ktoré sa mi hodia a ktoré nie. Ďakujem za tak skvelú e-knihu. Už teraz sa teším na ďalšiu, ktorá verím že bude mojou taktiež skvelou inšpiráciou.
Jolka Williams, Vôňa Ameriky, www.jolkawilliams.eu
So záujmom som si prečítala e-book o kabelkách. Otvoril sa mi úplne iný pohľad na kabelky, aký som mala doteraz. Už viem, prečo mám rada cross-body a na rameno, a naopak nočnou morou sú pre mňa listové kabelky. Je to zrkadlo mojej osobnosti, ako aj životného štýlu, ktorý vediem. Zamyslela som sa nad tým, prečo mám zopár farebných a veľkých, boli kúpené spontánne :) Veľmi oceňujem obrázky, ktoré presne vystihujú použitie tej ktorej kabelky. Bolo to príjemných 10 minút čítania a analyzovania vlastnej skrine plnej kabeliek. E-book mi rozšíril obzory kabelkového sveta žien.
Ľudmila Dydnanská, www.zenyprezeny.sk
Detail je cestou k dokonalosti. A či je kabelka detailom alebo dominantou vášho out-fitu, Michaela Vám pomôže zorientovať sa a cítiť sa istejšie a sebavedomejšie. Ten vnútorný pocit, že som dbala na každý detail a aj kabelkou podčiarkujem, kým som, za koho sa pokladám a kým sa chcem stať, bude z vás prirodzene vyžarovať a pôsobiť príťažlivo. Kiežby pri pohľade na Vás, si mohla aspoň jedna ďalšia žena povedať: Aj ja by som chcela takto žiariť! Šírme okolo seba krásu a zmysel pre detail. Michaelinu brožúrku vrele odporúčam!"
Monika Stehlíková, www.bodytalks.sk