Moje aktivity sa dotýkajú dvoch veľkých žienských tém: PLODNOSŤ A KRÁSA. Veľmi ma teší :-)

Téma plodnosti sa so mnou tiahne už od mojich 16-tich. Vtedy som prvýkrát s nadšením počúvala o tom, ako funguje menštruačný cyklus a ako cez neho so mnou moje telo komunikuje. O 10 rokov neskor som sa stala lektorkou CrMS (Creighton Model FertilityCare System™). Založila som občianske združenie PloDar s cieľom na Slovensku podporiť šírenie prirodzených metód na poznávanie ženskej plodnosti a aj na ozdravenie menštruačných cyklov žien prirodzeným spôsobom.

Odvtedy učím ženy (aj ich mužov) a zbieram skúsenosti z množstva rozličných situácií a menštruačných cyklov, aké ženy môžu mať počas ich fertilného veku. Kvôli tomu, aby bola moja pomoc čo najadresnejšia a najefektívnejšia, pracujem s nimi zväčša na individuálnej báze.

Na prirodzenom prístupe k plodnosti ma fascinuje to, aké je to jednoduché, rešpektujúce nielen k prírode a naozaj funkčné.

K   o b l e č e n i u . . .

Nikdy som nebola "typické" ružové dievčatko. Odmala som mala rada oblečenie, ktoré mi dodávalo pocit slobody a často to boli aj sukne. Výrábala som vlastné módne časopisy, ozdoby aj odevy. U rodičov som si presadila štúdium na odevnej priemyslovke. Vo voľnom čase som sa zabávala navrhovaním a vyrábaním oblečenia ešte aj počas vysokej školy pedagogickej. Po zahraničných pobytoch najviac ako dobrovoľníčka, po zamestnaní v korporátoch, aj vzdelávaniu dospelých som sa ocitla na materskej "dovolenke" s troma synmi. Počas nej som si urobila medzinárodný certifikovaný kurz so Style Coaching Institute® vo Veľkej Británii a stala sa certifikovanou koučkou štýlu (Style Coach™). Odvtedy na požiadanie rada nasmerujem ženy na istejší a uvedomelejší výber oblečenia.

Záleží mi na oblečení, mám rada kvalitné a zaujímavé kabelky, topánky, ozdoby, ale nie som nákupná maniačka. Módne trendy vnímam skôr okrajovo. Vaša osobnosť, túžby a ciele, vaša postava, farebnosť a potreby denného života je to, čo je najviac dôležité. Vzhľad, konkrétne oblečenie, vnímam ako jeden diel skladačky, ktorá zrkadlí naše vnútro a je taktiež súčasťou reči nášho tela. Zároveň verím, že cieleným pozdvihnutím svojho vzhľadu a vedomým výberom oblečenia môžeme posunúť vnímanie seba samého na vyššiu úroveň.

 

Čo ešte napĺňa môj život:

Milujem pohyb a najmä ten vo vode a na vzduchu. Vychutnám si dobrú kávu, horkú čokoládu a kvalitné jedlo. Teším sa zo záhrady. Kochám sa pohľadom na krásne veci, ktoré najviac nachádzam v prírode, architektúre a ručne robených výrobkoch (sem-tam vyrobím niečo aj ja najmä z látky, nití, farieb). Popri lektorovaní mám aj prácu, ktorá s oblečením a plodnosťou nesúvisí. Potom je tu ešte môj manžel a traja synovia :-)

 

Ak ma chcete kontaktovat kvôli plodnosti, použite email: plodnost@pimi.sk

Ak ma chcete kontaktovať kvôli oblečeniu, použite email: michaela.pisonova@pimi.sk

 

Mgr. Michaela Pisoňová, FCP

FertilityCare Practitioner™ & Style Coach™

Diplom vydaný 16. 4. 2014

Style Coach™ and Style Coaching™ are trademarks of the Style Coaching Institute® Ltd.

Diplom vydaný 20. 5. 2006

firma: OBIQ s.r.o., IČ: 46944770, DIČ: 2023674301, IČ DPH: SK2023674301