Chcete sa vždy cítiť šik, sebavedomá a hlavne sama sebou?

Chcete denno denne zažívať pocit, že vám to skutočne pristane?

Vylaďte svoj osobný štýl, spoznajte oblečenie, v ktorom vaša postava vyzerá najlepšie, a farby, v ktorých zažiarite.

A určite so mnou budete súhlasiť, že o farbách, strihoch, vzoroch a doplnkoch sa najlepšie rozpráva v kruhu rovnako naladených žien!

Zmätok v mysli pri pohľade na to množstvo oblečenia a ja neviem, čo na seba. Rozumiem vám, tiež som to zažívala.

Máte tričko, ktoré milujete. Jednoducho sa v ňom cítite skvele a máte pocit, že aj dobre vyzeráte. Potom sú veci, ktoré obdivujete na iných ženách. Keď si ich však vyskúšate, ste sklamaná. Na vás to jednoducho tak dobre nevyzerá. Vy to vidíte, ale neviete prečo. Alebo to nevidíte.

Verím, že ma nezavrhnete, keď vám poviem... v niektorých veciach jednoducho nikdy nebudete vyzerať skvele. 

Sú však veci, v ktorých zažiarite vždy. Stačí vedieť, ktoré to sú.

Ja vás to rada naučím.

Volám sa Michaela Pisoňová a som certifikovaná koučka štýlu. Moje odevné a pedagogické vzdelanie, prax vo vzdelávaní dospelých, vášeň pre krásu, oblečenie a rôznorodosť ľudských osobností ma doviedli k práci osobnej štylistky.

Na vlastnej koži som zažila a stále zažívam, aký obrovský vplyv na moju spokojnosť, sebavedomie a pocit ženskosti má to, ako vyzerám a ako sa obliekam.

S nadšením pozorujem narastajúce šťastie v očiach ženy, keď objaví veci, v ktorých sa konečne páči sama sebe a vidí prečo.

Chcem, aby toto zažívalo čo najviac žien, preto aj vás pozývam na WORKSHOP, kde tajomstvá vašej krásy, vonkajšej aj vnútornej, môžeme objavovať spolu v skupinke rovnako naladených žien.

Čo budeme spolu riešiť?

 • Strihy, vzory, doplnky a ich kombinácie, ktoré vám najviac pristanú
  Spoznáte typ vašej postavy a naučíte sa ju dotvarovať oblečením a doplnkami tak, aby ste zo svojho vzhľadu vytvorili harmonický celok.
 • Váš osobný štýl
  Nájdete spôsob ako vyjadriť vašu jedinečnú osobnosť vhodným výberom oblečenia a doplnkov. Identifikujeme veci, ktoré vám budú pocitovo sedieť.
 • Vaše osobné farby
  Spoznáte farby, ktoré vás robia krajšími a pomáhajú vám cítiť sa lepšie.
 • Vnútorná vs. vonkajšia krása
  Nahliadneme do ich prepojenia a podporíme ich u vás obe s pozitívnym efektom na vaše následné prežívanie samej seba
Typ postavy, individuálne aspekty, sebaprijatie, zvýraznenie predností a potlačenie nedostatkov - to všetko vsadené do osobitého štýlu, rešpektujúc moju osobnosť. Najviac sa mi páčila sloboda a sebapoznanie, ktorú mi priniesol tento kurz. A tiež že presne viem, aké veci si mám brať do kabínky na skúšanie (a skoro všetky mi sedia)! Objavila som čaro a výhody sukní a šiat, čo si všimol aj môj manžel a veľmi túto zmenu oceňuje :) Miškin kurz je výborná investícia. Určite odporúčam.
Zuzka Zuzákováfotografka, www.zuzanazuzakova.com

Skvelé na týchto témach je to, že ich môžete ihneď aplikovať do vášho denného života. S novými poznatkami, ktoré na seminári získate, sa pravdepodobne zvýši aj kvalita vášho života.

Čo účasťou na workshope získate?

Spokojnosť a istotu

Budete vedieť presne, čo vám pristane, ľahšie veci skombinujete do outfitu, v ktorom zažiarite.

Čas aj peniaze

Rýchlo identifikujete veci, ktoré naozaj využijete a vyhnete sa nepodareným nákupom.

Vytriedený šatník

Budete vedieť, ktoré veci si máte v šatníku ponechať a s ktorými sa treba rozlúčiť.

Paletu vašich farieb

Budete ju môcť mať stále pri sebe - v mobile.

Ťahák aj s obrázkami

Po seminári vám pošlem súhrn odporúčaní pre vašu postavu aj štýl.

Nové priateľstvá

Možno si tam nájdete novú spriaznenú dušu :-)

Ak aj vy túžite spoznať to, ktoré oblečenie vám pristane, objavovať potenciál vašej vlastnej krásy a popri tom si užiť deň v ženskom kruhu, príďte medzi nás.

Miška, ďakujem ti. Dozvedela som sa, ako prispôsobiť výber oblečenia a správne farby. Prekvapilo ma veľa nových a najmä praktických informácií. Máš výborný pozorovací talent a vieš dobre aplikovať teoretické informácie v praxi. Aj keď som bola súčasťou skupinovej konzultácie, vnímali sme individuálny prístup a zároveň sme mohli zažiť veselú atmosféru a porovnať si aj iné štýly. Veľmi príjemné strávený čas.
Stankamamička v domácnosti
Čas, ktorý som prežila v prítomnosti Mišky, bol obohacujúci v informáciách aj poznávaní každej z nás. Venovala sa nám dostatočne a jej prístup bol na profesionálnej úrovni v priateľskom duchu. Odchádzala som s pocitom uistenia, že som krásna taká, akú ma Boh vidí. Spoznala som pre mňa nový pohľad na to, ako byť sama sebou. Seminár by som odporučila každej žienke, ktorá by chcela vo svojom živote urobiť zmeny k lepšiemu. Byť krásna a milovaná, cieľ Nás všetkých :)
Danielakomunikátorka
Keď som sa prihlásila na seminár, mala som na mysli najmä časté bezradné postávanie pred svojím šatníkom a chaos, ktorý v ňom vládne. Seminár krásy bol pre mňa balíkom sebapoznania a novej inšpirácie. Spoznala som, ako súvisí obliekanie s mojou osobnosťou a postojom voči sebe. Uvedomila som si, že obliekanie nie je len o princípoch skladania šatníka ale aj o rozhodnutí prijať sa takú aká som a vážiť si samu seba. Určite oceňujem aj typy, ako prispôsobiť oblečenie môjmu typu postavy. Seminár by som odporučila najmä tým ženám, ktoré trávia veľa času pri nerozhodných nákupoch a často sa pristihnú, že sa nepáčia samy sebe v tom, čo majú oblečené.
Ankasekretárka

Najbližší workshop KÚZLENIE OBLEČENÍM sa uskutoční:

Aktuálne workshop nie je naplánovaný. V prípade záujmu, píšte na mishastyle@pimi.sk

Myslíte si, že nová zručnosť nakupovať už len veci, ktoré naplno využijete a navyše sa v nich budete cítiť krásna, stojí za 70 Eur? Ja myslím, že to stojí aj za viac.

Len jedny trochu lepšie džíny môžu stáť toľko. Keby ste zrátali vaše výdavky za všetky zbytočne nakúpené veci, dostali by ste pravdepodobne omnoho vyššiu sumu než je cena za tento seminár.

Nezabúdajte na úsporu času, ktorý môžete stráviť mimo nákupných centier, a na nie menej dôležitý lepší pocit zo seba samej.

CHCEM TO,  NO MÁM EŠTE PÁR PRAKTICKÝCH OTÁZOK:

 • Čo je zahrnuté v cene workshopu? Kurzovné, pitný režim, malé občerstvenie. Obed nie je v cene.
 • Koľko nás tam bude? Budeme malá skupinka do 5 osôb, aby som sa vám mohla kvalitne venovať.
 • Ako sa tam dostanem autom a zaparkujem vôbec? Budeme v centre mesta, preto môže byť náročné nájsť miesto na parkovanie, ale dá sa.
 • Stojí v blízkosti MHD? Najbližšie zastávky sú Twin City a Ulica 29. Augusta.
 • Čo si mám doniesť? 5 vecí z vášho šatníka, ktoré najviac vystihujú to, čo nosíte. Písacie potreby. Možno obed.

Ak máte ďalšie otázky alebo vám nie je niečo jasné, opýtajte sa ma telefonicky 0908 377 456 alebo mi napíšte na email: mishastyle@pimi.sk