NIČ SA TI NECHCE, ANI LEN DOBRE VYZERAŤ. ČO S TÝM?

„Ráno sa zobudím a nič sa mi nechce, ani sa pekne obliecť.“ Zviesť sa na tejto zlej nálade alebo sa prekonať? Túto otázku som dostala na poslednom seminári o kráse a oblečení pre ženy.

Ja mám rada analytický prístup k veciam, preto vám svoj pohľad na vec znázorňujem takto (kliknite na obrázok pre zväčšenie):

masblbunaladu

Čo to znamená nebyť vo svojom top stave? Sú dni, kedy sa nám nechce.

Je úplne v poriadku, keď sa nám nechce s nikým rozprávať, neupraceme, nenavaríme, nenalíčime sa, oblečieme si len rifle, tričko a tenisky (pozor, nie sú rifle ako rifle, nie je tričko ako tričko a nie sú…). Doprajme si občas aj také dni. Ale len občas.

Ak tento neradostný stav trvá dlho, v žiadnom prípade sa v ňom nevezte. Nezotrvávajte v ňom, ale pracujte na sebe.  Hľadajte príčiny, prečo sa takto cítite a pomáhajte si, ako viete.

Jednou z účinných pomocí môže byť oblečenie. Oblečte sa ako najlepšie môžete na danú príležitosť a potiahnete sa nahor.

Oblečenie má moc stiahnuť vás dole a potiahnuť vás hore.

Je to veľmi prístupný nástroj na naštartovanie pozitívnych zmien vo vašom živote a zlepšenie jeho kvality. Ja nekecám. Ja tomu naozaj verím 🙂 Najzanedbanejšie som vyzerala v období, kedy som sa sama cítila najhoršie. Spolu so snahou o vnútornú zmenu som menila aj moje oblečenie a celkový vzhľad. To určite pomáhalo k tomu, aby boli pozitívne zmeny v mojom živote dlhodobé.

Napadlo mi prirovnanie s bábkou na šnúrkach. Ak potiahnete dostatočne vysoko za šnúrku, ktorá drží pravú ruku bábky, zároveň s tým potiahnete vyššie aj celú bábku. Ak vylepšíte váš vizuálny prejav (oblečenie a celkový vzhľad), automaticky sa budete lepšie cítiť, krajšie o sebe zmýšľať, istejšie vystupovať pred ľuďmi, budete ľuďmi pozitívnejšie prijímaní atď. Reťazová reakcia môže pokračovať ďalej a ďalej.

Čo vy najčastejšie robíte, keď sa zobudíte s nanič náladou?

 

Chcete vedieť čo ešte dokážete vaším oblečením ovplyvniť?

Stiahnite si ZDARMA tento ebook>>>

Michaela Pisoňová
Je certifikovaná koučka štýlu, ktorá učí ľudí vyberať oblečenie pre seba, svoju postavu a svoje sny. Ako nadšenec pre vedomú krásu ľudí posúva bližšie k spokojnému a naplnenému životu cez pochopenie a vylepšenie ich vzhľadu.
Hlbšiu spojitosť medzi oblečením a naším životom hravou formou objasňuje v jej eBooku 33 tipov ako môžete svojím oblečením zlepšiť váš život>>
Je autorkou eBooku Minimalistický šatník>>
Má skvelého muža a troch krásnych synov. Je zároveň aj lektorkou plodnosti, učí ženy rozumieť čo im telo hovorí o ich plodnosti. Viac informácií o nej nájdete tu >>
 • 33 tipov, ako môžete OBLEČENÍM ZLEPŠIŤ VÁŠ ŽIVOT

  Tiež sa každé ráno obliekate? Viete, čo všetko môžete oblečením vo vašom živote zmeniť? Vložte vás email do formulára pod týmto textom a čítajte ZDARMA

  Váš email je u mňa (Michaela Pisoňová) v bezpečí a budem ho na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

  Kliknutím na tlačítko vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie eBooku a ďalších newsletterov odo mňa, ktoré sa budú týkať súvisiacej témy.

  Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maily.


 • Najnovšie články
 • Kategórie