Učím ľudí vyberať oblečenie, ktoré doplní ich osobnosť, skrášli postavu a podporí ich v dosiahnutí snov


O mne

Hodnoty, za ktorými si v mojich aktivitách ako koučky štýlu stojím, sú:

  • autenticita (oblečenie ako prostriedok na sebavyjadrenie),
  • snaha byť najlepšou verziou samého seba (oblečenie ako prostriedok na osobnostný a profesionálny rast),
  • minimalizmus (vlastniť menej vecí dáva viac priestoru pre iné, vyžaduje si plne si stáť za každým kúskom, ktorý nosím a má pozitívny dopad na spoločnosť).

V zmysle hesla "život je hra" (v rozpore s minulým "život je boj") rozvíjam a tvarujem aj svoj vlastný štýl.

Mám rada oblečenie, kabelky, topánky, ozdoby, ale nie som nákupná maniačka. Módne trendy tu boli, sú a budú, ja ich však vnímam skôr okrajovo. Vaša osobnosť, túžby a ciele, vaša postava, farebnosť a potreby denného života je to, čo je pre mňa najviac dôležité.

Vzhľad vnímam ako jeden diel skladačky, ktorá zrkadlí naše vnútro a je taktiež súčasťou reči nášho tela. Zároveň verím, že cieleným pozdvihnutím svojho vzhľadu a vedomým výberom oblečenia môžeme posunúť vnímanie seba samého na vyššiu úroveň.

Aká bola moja cesta:

Odmala som mala rada sukne, lebo sú vzdušné a mám v nich väčší pocit slobody než v nohaviciach. Výrábala som vlastné módne časopisy aj ozdoby. Už na základke sa mi podarilo ustáť v boji proti mašličkám od mojej zdobnej mamky a presadiť si štúdium na odevnej priemyslovke. Vo voľnom čase som sa zabávala navrhovaním a vyrábaním oblečenia ešte aj počas vysokej školy pedagogickej. Po rokoch v zahraničí najviac ako dobrovoľníčka, po zamestnaní v korporátoch, aj vzdelávaniu dospelých som sa ocitla na materskej "dovolenke" s troma synmi.

Keď sa zdalo, že tým plienkam a príkrmom nie je konca, aj napriek dlhodobému deficitu spánku, som sa rozhodla venovať sa mojej dlho zanedbávanej vášni k oblečeniu. Doplnila som si v tejto oblasti vzdelanie a urobila si medzinárodný certifikovaný kurz so Style Coaching Institute® vo Veľkej Británii a stala sa certifikovanou koučkou štýlu (Style Coach™).

Osobný styling v mojom ponímaní je hĺbková a veľmi praktická práca, ktorá sa prejavuje na povrchu. A toto ma na tom veľmi baví.

Čo ešte napĺňa môj život:

Milujem pohyb a najmä ten vo vode. Vychutnám si dobrú kávu, horkú čokoládu a kvalitné jedlo. Kochám sa pohľadom na krásne veci, ktoré najviac nachádzam v prírode, architektúre a ručne robených šperkoch (sem-tam vyrobím niečo aj ja). Mám rada cestovanie a pobyt v zahraničí, hoci toho bolo v posledných rokoch málo. Som tiež lektorka plodnosti a navyše mám aj prácu, ktorá s oblečením nesúvisí. Potom je tu ešte môj manžel a krásne deti :-)

Čo môžete odo mňa získať?

Nový pohľad na to, čo si na seba denne dávate.

Z dvoch ebookov ZDARMA a dvoch platených ebookov vám na začiatok dávam do pozornosti tento:

Úžasný deň v kruhu iných žien, z ktorého budete odchádzať s novým pohľadom na vlastnú krásu a množstvom praktických rád ako pre seba vyberať oblečenie.

33 tipov, ako môžete oblečením zlepšiť váš život

Praktické rady ako obliekať vašu postavu aj osobnosť

Množstvo inšpirácie, praktických rád aj úvah:

Mgr. Michaela Pisoňová, Style Coach™

KONTAKT:

Email: mishastyle@pimi.sk

Telefón: 0908 377 456

FB: Šatníkové menu

firma: OBIQ s.r.o., IČ: 46944770, DIČ: 2023674301, IČ DPH: SK2023674301

Bývam v Bratislave, ak mi dáte dobrý dôvod, pricestujem za vami aj inde :-)

Diplom vydaný 16. 4. 2014

Style Coach™ and Style Coaching™ are trademarks of the Style Coaching Institute® Ltd.