KTORÉ PLAVKY SA HODIA VAŠEJ POSTAVE?

Ako už len plavky môžu formovať postavu? Možno sa pýtate a vaša otázka je veľmi na mieste. Zázrak s nami neurobia, čo sa formovania postavy týka. Nejaký vplyv na to, ako budeme vyzerať, predsa len majú. Každopádne sú naším skvelým pomocníkom v tých ošemetných situáciách, kedy chodíme po svete takmer nahé.  Majú moc dodať nám sebaistotu a vedia nám pomôcť cítiť sa krásne. Nech sa v nich cítime lepšie, nie horšie než bez nich.

Na nasledujúcich príkladoch ukazujem a vysvetľujem, čo plavky dokážu s vašou postavou a krásou. Kto vie čítať medzi riadkami, môže sa veľa naučiť 🙂 Po kliknutí na obrázky sa dostanete na virtuálne miesto eshopov ZOOT a BIG BRANDS, kde dané plavky nájdete (ak vám ich už niekto iný nevyfúkol skôr).

Máte väčšie boky a útlejšie plecia a prsia?

380x500x0_fc1a9d2a181ab3488231e8dc30a6dc8c Siahnite po plnších a pevnejších nohavičkách z jednofarebnej a tmavšej látky. Naopak, vrchný diel zvoľte zo svetlejšej látky než spodný. Podprsenka s ramienkami do strán je lepšia než s ramienkami ku krku. Pomôže opticky vašim pleciam.

Pravdepodobne potrebujete nakupovať 2-dielne plavky oddelene v rôznych veľkostiach. Spodok o číslo väčší než vrch. Áno, ste v poriadku. Je to normálne 🙂2146418Toto je ďalší tip pre postavu, u ktorej sa žiada pre rovnováhu proporcií opticky zúžiť boky a zväčšiť prsia. Všimnite si farby a smer pásikov.21771802180852Čo myslíte, že spravia kruhové vzory na svetlom podklade alebo veľké volány na prsiach? Dobre hádate, opticky ich zväčšia. Tak do toho…

Máte plnšie prsia a útlejšie boky?

380x500x0_c5134074ba952f432ea033699e0a362a

Vyberte niečo ako tieto plavky. Vrchný diel väčšie prsia pozdĺžnymi pásikmi predelí a zmenší. Hlboké véčko tiež urobí svoje. A spodný diel s pásikmi do šírky opticky boky jemne rozšíri. Podobne ale opačne ako v predošlom prípade, u vás platí, že budete potrebovať vrch väčšej veľkosti a spodok menšej.

1510036Aj v tejto podprsenke môžu krásne vyzerať väčšie prsia. Takto pásikavú len tak ľahko nenájdete, preto pridám všeobecnú radu. Pre zmenšenie pŕs voľte radšej tmavšiu a bez vzorovú podprsenku a naopak pre zvýraznenie bokov vyberajte vzorované nohavičky a najlepšie rozšírené mašličkou. Ako napr. nasledujúce…1472401

Ste plná kriviek?

380x500x0_09cd90ecd45bc1fc93162a7d2622f102 Tieto plavky sú podľa mňa krásne pre plnšiu postavu. Všimnite si véčko na prsiach a nohavičky so širším pásom.

1472326Tieto veľmi jemne a rafinovane vzorované plavky dokážu skvele zakryť vytŕčajúce bruško.

2180774 Plavky s týmto strihom a vzorom sú ako stvorené pre okrúhlu postavu (jablko). Zmenšia prsia, zvýraznia plecia a zakamuflujú pás.

Všeobecne platí, že čím plnšia postava, tým plnšie plavky. Naopak, plavky, pri ktorých sa výrazne šetrilo látkou, sú vhodné skôr pre štíhlejšie postavy.

 

A takéto plavky som mala na sebe ja na svadobnej ceste 🙂

ja na malorke

 

Michaela Pisoňová
Je certifikovaná koučka štýlu, ktorá učí ľudí vyberať oblečenie pre seba, svoju postavu a svoje sny. Ako nadšenec pre vedomú krásu ľudí posúva bližšie k spokojnému a naplnenému životu cez pochopenie a vylepšenie ich vzhľadu.
Hlbšiu spojitosť medzi oblečením a naším životom hravou formou objasňuje v jej eBooku 33 tipov ako môžete svojím oblečením zlepšiť váš život>>
Je autorkou eBooku Minimalistický šatník>>
Má skvelého muža a troch krásnych synov. Je zároveň aj lektorkou plodnosti, učí ženy rozumieť čo im telo hovorí o ich plodnosti. Viac informácií o nej nájdete tu >>
 • 33 tipov, ako môžete OBLEČENÍM ZLEPŠIŤ VÁŠ ŽIVOT

  Tiež sa každé ráno obliekate? Viete, čo všetko môžete oblečením vo vašom živote zmeniť? Vložte vás email do formulára pod týmto textom a čítajte ZDARMA

  Váš email je u mňa (Michaela Pisoňová) v bezpečí a budem ho na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

  Kliknutím na tlačítko vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie eBooku a ďalších newsletterov odo mňa, ktoré sa budú týkať súvisiacej témy.

  Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maily.






 • Najnovšie články
 • Kategórie