Túžite po ZMENE, posune vpred?

Chcete sa lepšie cítiť, priťahovať ľudí, okolnosti, posilniť schopnosti, vylepšiť tento svet...?

 ebook 33 tipov,

AKO MÔŽETE OBLEČENÍM ZLEPŠIŤ VÁŠ ŽIVOT 

0
Najmenej toľko ľudí už má tento ebook. Rozšírte si obzory spolu s nimi :-)

Díky ebooku jsem si uvědomila, kolika úhly pohledu se můžeme na oblečení dívat, v jakých mnoha oblastech je pro nás důležitým zdrojem informací o nás i o druhých. V ebooku jsem našla mnoho zajímavých podnětů k zamyšlení. Pokud považujete oblečení za prostředek k sebevyjádření, doporučuji tento ebook jako užitečného pomocníka.

Lucie Lebdušková, psychologičkawww.lucielebduskova.cz

S radosťou a očakávaním som si stiahla tento e-book, ktorý ma upútal už svojim názvom. Patrím k ženám, ktoré sa rady pekne obliekajú, ale ak to treba, tak sa cítim dobre aj v teplákoch. Okrem iného mi e-book pripomenul, aké dôležité je pre mňa v mojej profesii aj správne zvolené oblečenie. Veľmi ma potešilo zistenie, že mi Miška s týmto dokáže pomôcť. Už sa teším ako výber v obchode nebude pre mňa nočná mora, ale radosť.

Slávka Ramsováinteriérová dizajnérka, lektorka, www.slavkaramsova.sk

Ebook ma veľmi bavil a špeciálne Ti ďakujem, že v ňom venuješ pozornosť aj dvom, z môjho pohľadu, zásadným veciam - vlastnej autenticite a širšom dopade našich rozhodnutí na ľudí okolo nás i na celý svet. Navyše je pekne spracovaný nielen tematicky ale aj graficky. Veľmi príjemné čítanie.

Marta Štolfová, autorka knihy REDIZAJN ŽIVOTAwww.martastolfova.com

Tento ebook mi priniesol ďalšie zaujímavé pohľady na môj šatník. Pri čítaní ma viac krát prekvapilo, kde všade ma môže zvolené oblečenie podporiť, alebo naopak potopiť. Aké je dôležité premýšľať nad svojim šatníkom a voliť veci správne. Ďakujem Miška za zaujímavé informácie.

Anka Brťkováwww.manazmentdomacnosti.sk