Aj vy VŽDY môžete mať čo na seba aj napriek tomu, že vaša skriňa nepraská vo švíkoch.

Tiež môžete vedieť s radosťou a ľahkosťou poskladať ten správny outfit na každý deň.

Zjednodušte si šatník! Zjednodušte si život!

 • máte pocit, že si nemáte čo obliecť?
 • pri výbere oblečenia dlho váhate?
 • máte veľa vecí, ktoré nenosíte?
 • nosíte dookola to isté?
 • nechcete zbytočne míňať na veci, ktoré potom nevyužijete?

Poznáte to? Ja dosť dôverne. Ale už to mám inak.

Zistila som a v praxi overila, že k tomu, aby som sa každý deň cítila pekne oblečená, nepotrebujem veľa vecí. Zloženie môjho šatníka však musí byť premyslené, aby plnil moje potreby a odrážal to, aká som a čo chcem dosiahnuť.

Už mi netrvá celú večnosť, kým sa rozhodnem, čo si oblečiem alebo kúpim. Z toho, čo v skrini mám, viem vyťažiť maximum.

Aj VY môžete spoznať jednoduchý a funkčný postup ako premeniť váš chaotický šatník na taký, pri ktorom vždy máte čo na seba a nenudíte sa pri tom.

Volám sa Michaela Pisoňová a som certifikovaná koučka štýlu

a prakticky mysliaca i tvoriaca žena

Tu je pár faktov o mne:

 • mám vzdelanie v odevníctve a pedagogike a špecializovaný certifikovaný kurz Style Coaching™-u
 • mám skúsenosti s analýzou šatníkov mojich klientov
 • denne zameriavam svoju pozornosť na túto oblasť
 • sťahovala som sa už takmer 20 krát
 • zvládam šatníky 4 osôb (mám 3 synov)
 • mám talent prakticky myslieť a konať

– to všetko som zhodnotila a vytvorila pre vás jednoduchý a funkčný návod na to, ako si zostaviť šatník presne podľa vašich potrieb tak, aby bolo pre vás ľahké denne vybrať outfit, v ktorom sa cítite pekne a bavíte sa pri tom :-)

Všetky potrebné informácie a rady som zhrnula na jedno miesto tak, aby ste im rozumeli a vedeli ich ľahko použiť na vašom šatníku

Čo v e-knihe nájdete?

 • Oslobodíte váš šatník od všetkého, čo tam nepatrí
  Presný postup o tom, čo, prečo a ako máte vylúčiť z vášho šatníka
 • Váš šatník odrazí vaše potreby
  Naučíte sa presne určiť to, aký šatník potrebujete práve vy vzhľadom na váš program
 • Získate maximálne využitý šatník
  Spoznáte viaceré postupy, pomocou ktorých budete vedieť využiť a skombinovať každú jednu vec vo vašom šatníku
 • Naučíte sa efektívne nakupovať
  Poradím vám ako nakupovať tak, aby ste nestrácali čas a peniaze
 • Kombinujte s ľahkosťou
  Dostanete odo mňa tipy ako kombinovať a nekombinovať vaše veci, aby ste zo svojho šatníka získali čo najviac po estetickej i praktickej stránke
 • Univerzálne obrazové pomôcky
  Spolu s nimi si budete vedieť zložiť šatník maximálne efektívne a prehľadne a takisto sa jednoducho zbaliť na cesty

Čo získate?

Motiváciu ísť do akcie

nakopnem vás urobiť to, čo už dlho odkladáte

Dokonalý prehľad

budete presne vedieť, čo v šatníku máte a akú úlohu plnia jednotlivé veci v ňom

Bohatý výber

s ľahkosťou si každé ráno vyberiete outfit, v ktorom sa budete dobre cítiť celý deň

Ušetríte

peniaze, čas i nervy, keď použijete overený, funkčný a celistvý postup

Naozaj dobrý pocit

vynovený a vám napasovaný šatník vás nielen poteší, ale aj uľahčí každý nový začiatok

Cena e-knihy je 24 Eur.

Vďaka informáciám a postupom v tejto e-knihe ušetríte omnoho viac vašich peňazí za desiatky ďalších zbytočne kúpených vecí, ktoré by ste nenosili alebo využili len minimálne.

Máte príležitosť nechať sa viesť odborníčkou a mať svoj vysnívaný šatník omnoho skôr a jednoduchšie než sami (ja som sa viesť nechala neraz a neľutujem). V konečnom dôsledku ušetríte nielen peniaze, ale aj váš čas a vaše nervy.

Čo o e-knihe hovoria jej čitatelia?

Autorka, čo v úvode sľúbila, to aj splnila. Po prečítaní e-knihy a po intenzívnej reorganizácii šatníka som prišla na to, že si naozaj mám čo obliecť, nestojím pred otvorenou skriňou hodinu, a to som ešte nebola nakupovať. Presne som si uvedomila, čo v skrini chcem mať. Teraz už viem, v akých farbách mám kombinovať veci. Dozvedela som sa tiež, do čoho sa skutočne v rámci šatníka oplatí investovať. V e-knihe nájdete aj praktické rady ako nakupovať. Myslela som si, že to dokážem bez cudzej pomoci. Opak bol pravdou, preto aj to kvantum oblečenia v byte, a problém niečo na seba vybrať. Reorganizácia šatníka bola zábava a ja ďakujem autorke, že mi ju poskytla. Ukázala mi, ako postupovať a ja som jej rady a odporúčania využila. Pekne ďakujem :-)

Martina Benešová, konzultantka v oblasti stravy malých detíwww.martinabenesova.com

"Tato kniha v mnohém předčila mé očekávání, protože úklid šatníku je pro mě každoroční stres a boj s "prokrastinačním šotkem". Ukázala mi cestu, jak celý proces nejenom začít, ale hlavně ukončit a bez zbytečných výčitek, že vyřazuji něco, co je spojené se vzpomínkami, co nění obnošené, ale moc se v tom necítím atd. Moc mě nadchl nápad s focením outfitů, protože se mi dost často stává, že přes zimu zapomenu, které kousky jsem kombinovala v létě a přes léto úspěšně zapomenu, co k čemu nosit v zimě :-)

Mgr.Lenka Bílková, konzultantka a koučkawww.koucovani.net

Moje skříň byla přecpaná. Většinou jsem ráno před odchodem do zaměstnání hodila něco, co bylo zrovna nahoře nejsnadněji dostupné. Jakmile jsem narazila na knihu paní Michaely, napadlo mě, že i můj šatník potřebuje léčbu a to hned. Po přečtení knihy vím, jak svůj šatník vyléčím a vyléčím i sebe. Budu zase vypadat k světu jako dřív. Nebudu nosit pořád dokola pár hadříků. Budu chodit oblékaná tak, jak bych si to vždycky představovala. Teď už vím, i jaké jednotlivé kusy oblečení se k sobě hodí, jak stylově, tak barevně. Z knihy jsem se dozvěděla spoustu cenných rad, o kterých jsem do té doby neměla ponětí. Docela dost typů oblečení mi v šatníku naprosto chybělo. Knihu paní Michaely bych doporučila úplně každému.

Iveta Richterováwww.ivetarichterova.cz, Motorové lodě jsou náš svět

Som veľmi rada, že som si Tvoju e-knihu kúpila… Už dlhšiu dobu som nebola spokojná so svojím šatníkom a že si musím obstarať nové veci. Ale až po prečítaní Tvojej e-knihy som si ujasnila odkiaľ začať a ako na to, aby som postupovala systematicky a chaos v hlave, ktorý som z toho mala, vymenila za plánovanú akciu, ktorá síce bude nejaký čas trvať, ale má šancu úspešne skončiť. Je to veľmi poučné, inšpirujúce, tvorivé a zábavné čítanie. Ďakujem.

Viola BajaníkováNaučím vás šiť bábiky, www.viola.sk

Michaela je v oboru opravdová profesionálka, je to cítit, z každého jejího slova. Kniha je hodně praktická, a pomůže vám najít komplet nový šatník. Doporučuji všem, kteří tápou v každodenním výběru oblečení a potřebují novou inspiraci.

Ružena Nekudová, expertka na vlivy a předsudky společnostiwww.ruzenanekudova.cz

Já jsem z knihy nadšená, jsem nadšená originalitou, a rozhodně z ní budu ještě dlouho čerpat! Dozvěděla jsem se tipy a triky, které jsem ještě nikde nečetla a které mne absolutně nadchly. Autorka dávala velmi pádné odpovědi a argumenty, PROČ a JAK mám svůj šatník „léčit“. Mne přiměla jednoznačně k rozhodnutí KONEČNĚ udělat ten rázný řez a nepoužívané věci vyhodit. Kniha mne naprosto nadchla a motivovala ke změně a hlubšímu přemýšlení o mém oblečení a šatníku a také o duchovním smyslu celé této akce. V knize jsou příklady kombinací oblečení, takže i pro člověka jako já, který má rád jednoduchost a rychlost v oblékání, velmi užitečná inspirace, jak si se svým oblečením poradit novým způsobem. Vřele doporučuji!

Zora ZámečníkováPoradce, mentor, učitel, kouč na cestě k probuzení duše a transformace života, www.czechwells.com
 • A TO MÁM PLATIŤ NIEKOMU, ABY MI POVEDAL, AKO SI MÁM UPRATAŤ VECI V SKRINI? Moja e-kniha ale nie je o tom, do koľkých a ako vysokých komínov si máte svoje veci poukladať.

E-kniha „5-KROKOVÁ LIEČBA VÁŠHO ŠATNÍKA“ je o zmysluplnosti obsahu a funkčnosti vašej skrine pre váš každodenný život. Na asi 80 stranách obrázkov a slov získate detailný a efektívny návod ako si poskladať šatník tak, aby ste boli vždy dobre oblečení bez ohľadu na váš rozpočet.

 • Že vás nikdy nenapadlo riešiť to, čo máte v skrini s pomocou nejakej knihy? No bez nej by ste možno nikdy nevenovali svojmu šatníku pozornosť, po ktorej už dlho volá. Zaslúžite si pokojnejšie rána a ľahký krok pri opúšťaní domu :-)

Čas na darčeky :-) Zároveň s kúpou tejto e-knihy získate tieto skvelé bonusy v hodnote 20 Eur celkom ZDARMA

BONUS č. 1

PRACOVNÝ ZOŠIT

Táto pomôcka vás povedie za ruku krok za krokom až do cieľa

Bonus v hodnote 5 Eur

BONUS č. 2

ŠATNÍKOVÉ KAPSULE PRE MOJU POSTAVU

Návrh kompletných skupín odevov s ohľadom na typ vašej postavy (s vašou spoluprácou zistím jej typ) 

Bonus v hodnote 15 Eur

PRÍLOHA

KAPSULOVÉ SCHÉMY

11 univerzálne použiteľných kapsúl vo forme šablón, ktoré môžete ľahko využiť pri tvorbe svojho šatníka

Objednajte si e-knihu

5-KROKOVÁ LIEČBA VÁŠHO ŠATNÍKA

Môžete len získať. Ak vám táto e-kniha neprinesie očakávanú hodnotu, napíšte mi a ja vám bez otázok do 14 dní od nákupu vrátim všetky peniaze.

Ak chcete v živote niečo zmeniť, je potrebné ísť do akcie. 

Váš šatník a vy potrebujete zmenu teraz a môžete ju mať, ak sa mnou necháte viesť až k vášmu vysnívanému šatníku, pri ktorom budete mať vždy čo na seba.

Kliknite na tlačítko, nasledujte inštrukcie k platbe a e-kniha vám príde emailom.

Zjednodušte si šatník! Zjednodušte si život!

E-kniha nenahrádza rady osobného stylistu týkajúce sa toho, aké oblečenie sa vám hodí. Preto, ak máte skutočne problém zhodnotiť, v čom sa dobre cítite a čo vám naozaj sedí, zamerajte sa na toto alebo toto (seminár).

Nerozumiete niečomu? Napíšte mi na mishastyle@pimi.sk alebo volajte na t.č. 0908 377 456.

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

(c) Michaela Pisoňová